Sosyal Medya Yönetimi

Değişim Web

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya; kısaca internet kullanıcılarının fikir, görüş ve deneyimlerini paylaşma ve birbirleriyle iletişim kurma ihtiyacından doğmuştur.
Sosyal Medya Kanalları; Bloglar, mikrobloglar, sosyal ağlar, sosyal imleme siteleri, sosyal haber siteleri, Fotoğraf-video paylaşım siteleri, müzik paylaşım siteleri.
Sosyal Medya Danışmanlığı; Geleneksel medyada örneğin bir radyo kanalında radyo yayını kaç kişiye ulaştı, dinleyicilerin ne kadarının ilgisini çektiniz, dinleyicilerin yaş, cinsiyet ve ilgi grubu olarak hangisinin dikkatini çektiniz bu ölçümü yapmak zordur. Daha zor olanı da geleneksel medya aracılığı ile bu gruplara ayrı ayrı kampanyalar yapmaktır. Bu internet uygulamalarının geleneksel medyaya göre daha üstün olduğu anlamına gelmez.
Biz çağın gereksinimi olarak reklâm ve tutundurma çalışmalarında sosyal medyanın karşı konulamaz gücünü sonuna kadar kullanarak kampanyalar yürütüyoruz.

Kurumsal Kimlik İnteraktif Çözümler

Kurumsal kimlik, bir ticari müessesenin, kurumun, vakfın, kuruluşun, resmi veya gayriresmi çalışan kuruluşların ya da benzer oluşumların kimlik karmaşasını yok eden ve oluşumun gücünü gösteren tüm görsel / yazılı / sesli ürünler bütünüdür. Yani kısaca kurumun görünen yüzüdür. Özellikle kurumların markalarının daha etkili kullanılması ve bütünlük teşkil etmesi amaçlanır.

Kurumsal Kimlik Neye Yarıyor?

İyi hazırlanmış kurumsal kimlik, sizin imajınızı yükseltirken, dış dünyaya güçlü görünmenizi de sağlayacaktır. İmajın akıllara kazınmasını sağlayacaktır. Kurumsal Kimliğiniz sayesinde kazandığınız imajınız reklam yatırımlarınızda da çok fazla maliyetlere girmeden etkisini gösterecektir. Özetleyecek olursak, iyi bir renk seçimi (renkler konusunu ayrıca yazacağım takip edin..) , sağlam bir logo ve kurumsal renklere uygun sade fakat kurumsal bir web sitesi, pazarlama faaliyetlerinize mükemmel destek sağlayacaktır.

Seo Danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanı arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Eğer bir şirkette pazarlama yöneticisi iseniz veya şirketin sahibi iseniz ve arama motoru sıralamalarda rakiplerinizden daha gerilerde yer alıyorsanız, ve kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız biz size yardımcı oluruz! Sitenize iç ve dış arama motoru optimizasyonu çalışması yaptırarak rakiplerinizi kısa sürede geçmeniz için kurumsal SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz.