2008 yılında bireysel olarak yürüttüğümüz web tasarım hizmetlerimiz Değişim Web Hizmetleri olarak daha geniş bir alana hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün işletme istek ve ihtiyaçları artmaktadır, İnternet ve bilişim teknolojilerinin hızlı bir şekilde gelişmesi birlikte taleplerin ve sorunların artmasını beraberinde getirmiştir.

Güvenilir, kalıcı ve sürekli çözümler sunan Değişim Web Hizmetleri, Türkiye ve Uluslararası tüm sermaye şirketleri, vakıf, dernek, kooperatiflerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Değişim Web Hizmetleri olarak sizlere kaliteli hizmet sunmak için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Sizlere sadece web tasarımı alanında hizmet vermek dışında, seo, kartvizit tasarımı, kurumsal kimlik, broşür tasarımı alanlarındada hizmet vermekteyiz.

Hizmet Politikamız

Tasarımlarımız sade ve anlaşılır olup aynı zamanda her cihaza uygundur. Ve tasarımlar tamamen size özel yapılmaktadır.

Temalara istediğiniz özellikleri siz isteyin biz ekleyelim. Slider, duyuru, iletişim, galeri, blog, e-dergi modülleri ve daha fazlası.

Aklınıza takılan herhangi birşey olursa yada bir problem yaşarsanız bizimle online destek veya telefon yolu ile iletişime geçebilir, kısa sürede sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Paneller size özel tasarlanmakta olup sade bir tasarıma sahiptirler.